Vosmer’de, kurum kültürümüz dört temel değer üzerinde yükselir. Kuruluşumuzdan bugüne, tüm operasyonlarımıza, tüm hizmetlerimize, tüm hedeflerimize yön veren temel değerlerimiz, faaliyetlerimizin kılavuzu olarak bize yol gösterir.

  • Güven

Tüm paydaşlarımızla kurduğumuz ilişkinin temelini “güven” oluşturur. Vosmer kapısından içeri giren her müşterimize, Vosmer ile iş birlikteliği yapan her paydaşımıza yıllar boyunca her koşulda destek alacakları bir gücün sunduğu iç rahatlığını hissettirmek temel hedefimizdir.
Her müşterimiz ve paydaşımızla iletişimimiz, uzun soluklu bir ortaklığın yaşanmasını garanti eden güven duygusu ile şekillenir.

  • Kalite

    “Kalite” sunduğumuz hizmetlerin en üst noktasıdır. En kaliteli hizmeti sunabilmek adına, kendimize yatırım yapıyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.
    Biliyoruz ki, Vosmer’in müşterilerine sunduğu hizmetlerin kalitesi ne kadar yüksek olursa, otomotiv sektöründeki diğer oyuncular da Vosmer’in izinden giderek hizmet kalitelerini yükseltmek zorunda kalacaklardır.

 

  • Müşteri Odaklılık

İşimizin merkezinde müşterilerimizin bulunduğunu hiç bir zaman aklımızdan çıkartmıyoruz. Buradan yola çıkarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en hızlı ve en doğru şekilde karşılamaya ve kendilerinin Vosmer lokasyonlarından her zaman mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

  • Sürdürülebilirlik

Sunduğumuz hizmetlerin ve iş birliklerimizin sürdürülebilir olması bizler için oldukça önemlidir.
Vosmer’den aldığınız tüm hizmetlerin ve Vosmer ile yapılan tüm ortak çalışmaların her ne koşul altında olursa olsun her zaman aynı tutarlılıkta olması için sürekli çalışıyoruz.