golfoto-fotoğraf yarışması
golfoto-fotoğraf yarışması

YENİ GOLF 8 ile #GOLFoto Yarışması

 

24 Mayıs 2021 – 4 Haziran 2021 tarihleri arasında Volkswagen Golf ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından #GOLFoto hashtag’i ile paylaş, senin fotoğrafın birinci seçilirse Vosmer Otomotiv’den 1 hafta (7 gün) boyunca Yeni Golf 8’i kullanma hakkı senin olsun. @vosmer_otomotiv Instagram hesabını etiketlemeyi ve takip etmeyi sakın unutma!

Yarışma Koşulları: 

1- Yarışmayla ilgili detaylı bilgiler @vosmer_otomotiv Instagram hesabı ve vosmer.com.tr/golfoto-fotograf-yarismasi adresinden duyurulacaktır.

2- #GOLFoto yarışması için katılım 24 Mayıs 2021 tarihinde başlayıp 4 Haziran 2021 tarihinde sona erecektir. Vosmer Otomotiv tarihleri değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikleri web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurmakla yükümlüdür.

3- Yarışmaya katılmak için kişisel Instagram hesabınızdan #GOLFoto hashtag’i ile fotoğraf paylaşmanız, @vosmer_otomotiv’i (Instagram hesabını) etiketlemeniz ve Vosmer Otomotiv Instagram hesabını takip etmeniz gerekmektedir.

4- Yarışmanın katılım şartlarına uyan fotoğraflar Vosmer Otomotiv’in belirlediği seçici jüri tarafından değerlendirilip, birinci ve dereceye giren üç yedek seçimi yapılacaktır.

5- Katılımcılar gönderdikleri fotoğrafları yarışma bitimine kadar hesaplarında tutmakla yükümlüdürler. Post yarışma süresince silinmemelidir.

6- Yarışmaya gizli hesaptan katılım gerçekleştiyse bu durumu @vosmer_otomotiv hesabına doğrudan mesajla, gönderdiğiniz postun bir ekran görüntüsünü ve aslını iletmeniz gerekmektedir.

7- Yarışmaya göndereceğiniz fotoğraf kareleri içerisinde kendiniz ve istediğiniz kişiler yer alabilir. Ancak mutlaka bir Volkswagen Golf marka araç olmalıdır.

8- Yarışmacılar birden fazla fotoğrafla yarışmaya katılabilirler. Katılımcılar her katılım için farklı fotoğraflar ve stiller çekerek mükerrer katılım sağlayabilirler. Bu sayede kazanma olasılığı artabilir.

9- Katılımcı, yarışmaya gönderdiği fotoğrafların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Yarışmaya gönderilen fotoğraflarda görünebilecek insanların, fotoğrafının çekilmesine ve bir yarışmaya gönderilmesine, fotoğrafın internette ve basılı yayın organlarında yayınlanmasına izin verdikleri kabul edilir. Söz konusu kullanımlardan dolayı ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların tüm sorumluluğu yarışmacıya aittir.

10- Katılımcı, yarışmaya gönderdiği eserin tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Vosmer Otomotiv, katılımcıların fotoğraflarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ödül alan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül, unvan ve her tür kazanımları geri alınır.

11- Vosmer Otomotiv ödül kazanan fotoğrafların asıl dosyalarını katılımcıdan isteyebilir.

12- Yarışma sonuçları Vosmer Otomotiv Instagram hesabı ve vosmer.com.tr websitesi üzerinden bildirilecektir.

13- Yarışmada ödüle hak kazanan talihlinin, ödülü kullanabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, sürücü ehliyetine sahip olması ve aracı İzmir sınırları içinde kullanması gerekmektedir.

16- Ödüle hak kazanan talihli, ödülü başkasına devredemez, nakde çeviremez, kullanım hakkını 3 aydan fazla erteleyemez.

17- Yarışmaya katılım ücretsiz olup, katılım sağlayan adaylar tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

18- Yarışmaya Vosmer Otomotiv çalışanları, Vosmer Otomotiv’in çalıştığı üçüncü parti şirketlerin çalışanları ve çalışanların akrabaları katılamazlar.

 

 

Ödül:

Seçici Jüri tarafından belirlenen fotoğrafın sahibi katılımcı, Vosmer Otomotiv’den 1 hafta (7 gün) boyunca yeni Golf 8’i İzmir il sınırları içinde kullanma hakkına sahip olacaktır. Yakıt giderleri kazanan katılımcıya ait olup yasal sorumlulukları onayladıktan sonra bu hakkı elde edecektir.

1 Step 1
SKODA Superb Ağustos Kampanyası
Formu doldurun, araçlarımız hakkında detaylı bilgi için sizi arayalım.
Hangi lokasyondan hizmet almak istersiniz?seçiniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni ve Gizlilik Politikası'nı Okudum.
Uyarı: Dolduracağınız online test sürüşü veya bilgi talep formu müşteri temsilcimize yönlendirilecektir. Müşteri temsilcimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizi arayarak talebinize cevap verecektir. Lütfen formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz.

(*) İşareti olan alanların doldurulması zorunludur.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right