Vosmer Otomotiv

İnsan Kaynakları Politikamız

En önemli sermayemiz, İnsan Kaynağımızdır. Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Yetkinliği yüksek insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden ve gücünden en fazla faydayı sağlamak; iş verimliliklerini artırmak, mesleki gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı temin etmek firmamızın devamlılığını ve başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Şirketimiz İnsan Kaynakları Politikaları, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip, şirketimizin stratejik kararlarında etkin olan bir yapıdadır. İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Vosmer Otomotiv’in hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütür.

Birimin görevleri arasında; kurum kültürünü oluşturup gelişimine katkıda bulunmak, şirketimize nitelikli insan gücünü kazandırmak, çalışanlarımızda iş memnuniyeti ve yüksek motivasyonla görevlerini yapmaları için gereken altyapıyı oluşturmak, kariyer planlarını yapıp çalışanlarımızın daha üst görevlere hazırlanabilmeleri amacıyla çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmek vardır.

İşe alımdan başlayarak objektif değerlendirme yöntemlerinden yararlanarak adaylara eşit fırsat şansı tanımak, iş güvenliği ve çalışanların sağlığı açısından uygun çalışma ortamını sağlamak, çalışanlarla yönetim arasındaki iletişim olanak ve fırsatlarını geliştirmek, çalışanların iş etkinliğini ve çalışma verimini geliştirici düzenlemeler geliştirmek, çalışanların oryantasyon sürecinden itibaren gerekli kişisel ve mesleki gelişimlerine önem vermek, bu amaçla eğitim organizasyonlarına destek vermek Vosmer Otomotiv İnsan Kaynakları politikaları arasındadır.

• Resimli, güncel CV’lerinizi ik@vosmer.com.tr adresine göndererek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


Yasal Uyarı: ik@vosmer.com.tr mail adresine yaptığınız başvuruyla birlikte 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu uyarınca kişisel veri paylaşım iznini onaylamış olursunuz.

Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: