Porsche Onaylı Kullanılmış Araç

Porsche Onaylı Kullanılmış Araç

Geçip giden zamanda ilham veren anlar yaşarken, ancak değerli anılar biriktirerek yaşamdan zevk alabiliyoruz. Vosmer ailesi olarak, Porsche’un otomobillerine yansıttığı daha Porsche otomobillerin yüksek kalitelerini ve kusursuzluklarını sizlerle buluşturarak motive oluyoruz.

Amacımız sürdürülebilirlik! Bu amacımızın gerçeğe dönüşmesi ise; kullanılmış araçlarınızı, yeniden ilk günkü performansını aratmayacak şekilde sizlere sunarak mümkün oluyor. Bunu da Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar bizlere sağlıyor!

Geleceği Yaşayan Değil, Geleceği Garantileyen Otomobiller

Vosmer olarak, müşterilerimize bir dünya markasına sahip olmanın ayrıcalıklarını her zaman en yüksek kalite ile sorunsuz sunmaya çalışıyoruz. Geleceği yaşayan değil, yaratan bir teknoloji hayali ile marka değerini her gün daha yukarıya taşıyan Porsche otomobilleri sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

Bu kapsamda Vosmer Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garantisi ile, satın almak istediğiniz kullanılmış Porsche aracı, tüm teknik kontrollerden geçiriyoruz ve size aracın teknik açıdan kalitesini onaylayıp garantileyerek teslim ediyoruz.

Neden Porsche Onaylı Kullanılmış Araçları tercih etmeliyim?

Vosmer Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Hizmeti, 111 Nokta Kontrol Formu olarak ifade edilen bir ön inceleme ile kullanılmış Porsche otomobilleri her açıdan ele alınır. Otomobilin verimliliği başta olmak üzere otomobil sahibini etkileyecek her husus dikkatle ve özenle değerlendirilir. Bu kapsamda;

  • Onaylı kullanılmış araç kapsamında satın alınması planlanan aracın başta motor, kaporta, yürüyen aksamı ve diğer bütün bileşenleri detaylı bir şekilde incelenerek raporlanır.
  • 111 Nokta Kontrol Formu kapsamında aracın en önemli 9 bölgesi konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından teknolojik ekipmanlarla test edilerek herhangi bir hata veya eksiklik olup olmadığı tespit edilir.
  • Tüm işlemler, Vosmer Porsche güvencesi ile gerçekleştirilir, olası sorunlarınız için profesyonel destek hizmeti ile görüşerek çözebilme ayrıcalığı sunulur.
  • Porsche tarafından sağlanan garantiye ek olarak 24 aya kadar garantinizi uzatarak, hem sizi hem aracınızı koruma altında tutar.
  • Satılması için Vosmer showroomlarına bırakılan otomobillere, 2 yıllık yeni araç garanti süresi tamamlanmışsa Vosmer Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti hizmeti ücretsiz olarak sağlanır*. Size sadece profesyonel ve güvenilir satışın keyfini sürmek kalır.
  • Araç alım ve satım işlemlerini daha güvenilir ve daha hızlı hale getirir.

* 1 yıl süresince Uzatılmış Garanti Vosmer Otomotiv tarafından yapılmaktadır.

Amacımız; siz değerli müşterilerimize, ayrıcalıklı bir hizmet sunarak Vosmer güvencesi ve onayı ile kullanılmış otomobil sahibi olmanın keyfini yaşatmak, konfor ve lüksü bir arada sunmaktır.

Vosmer Porsche Onaylı Kullanılmış Aracın Satılması

Kullanılmış otomobil kavramını adeta baştan tanımlayan Vosmer Porsche, kullanılmış otomobil satın alırken kafanızdaki hiçbir soruyu yanıtsız bırakmaz.

Vosmer Porsche ve Vosmer DOD Bornova showroomlarımızda sergilenen kullanılmış otomobillerin uzman teknisyenler tarafından detaylı kontrolleri yapılarak, gerekli bakım ve onarımları sadece orijinal Porsche yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilir. Size sadece, otomobilinizi sıfır bir araca en yakın statüde almanın ayrıcalığı ve Vosmer onaylı uzatılmış garanti altında uzun yıllar sürmeyi deneyimlemek kalır.

Vosmer ailesi olarak, araç sahiplerinin güvenle yolculuk yapmasını sağlamak her zaman ilk ve en önemli felsefemizdir.

Almak istediğiniz Porsche modelini, Vosmer Porsche showroomunda ya da web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Uzatılmış Garanti almanın tam zamanı!

Neden Vosmer Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti Hizmetini kullanmalıyım?

Aracınızı garanti altına aldığınız zaman aslında hayatınızı da garanti altına almış olursunuz.

Vosmer Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti hizmetinden faydalanmak için, aracınızın 111 Nokta kontrolünden geçmiş olması gerekir.

Vosmer Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti hizmetinin en büyük avantajları ise;

  • Aracın henüz 200 bin km seviyesine ulaşmadığı durumlarda, araç sahibi dilerse uzatılmış garanti kapsamında, garanti süresini belirli aralıklarla yenileyerek 15 yıla kadar uzatabilmektedir*.
  • Porsche araçların değerine ve performansına doğrudan etki eden tüm detayların bakım ve onarımı sadece orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Kullanılmış otomobil satmayı veya satın almayı çok daha cazip hale getirir.

Oluşabilecek tüm onarım** ve yedek parça maliyetlerini kapsayacak Vosmer Porsche Onaylı Kullanılmış Araç Garanti işlemi ile aracınızın alım ve satım işlemlerini gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

En yüksek standartlarda müşteri memnuniyeti için her gün, daha iyisi olmak üzere çalışıyoruz. Çıktığımız bu yolda, sizlerle her zaman daha mutlu yolcuklar yapmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Birlikte daha mutlu ve güvenli yolculuklarımıza…

* 13 yaşındaki bir otomobil için 2 sene, 14 yaşındaki bir otomobil için ise 1 sene süre ile garanti uzatılabilir.

** Uzatılmış Garanti poliçe şartları ve onarım kapsamı dahilinde.

Satın almak istediğiniz Porsche Onaylı Kullanılmış Araçları, Vosmer showroomlarında yakından inceleyebileceğiniz gibi araçlarımız hakkında detaylı bilgiyi 02324049696 numaralı telefondan  veya porsche@vosmer.com.tr adresinden satış ekibimize ulaşarak alabilirsiniz.

Vosmer Porsche Onaylı Kullanılmış AraçlarUzatılmış Garanti hakkında tüm sorularınız için Vosmer Yetkili Servislerinden; 0232 463 50 75  (Vosmer Bornova Porsche İletişim Hattı) ya da porsche@vosmer.com.tr ‘den yardım alabilirsiniz.

 

Vosmer uzatılmış garanti paketleri ile yollara meydan okumaya devam edin!