Yeni Seat Ateca Kampanya

Yeni SEAT Ateca’da Kredi Fırsatı!

Yeni SEAT Ateca, Ağustos ayına özel, 120.000-TL için, 18 ay, %0,99 faiz oranı ile SEAT Yetkili Satıcısı Vosmer‘de.

2021 model Yeni SEAT Ateca 1.5 lt EcoTSI ACT 150 HP S&S DSG Xperience ve FR versiyonlarında SEAT Finans’tan 120.000-TL için, 18 ay vadede, %0,99 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi bulunuyor.

01 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerli kampanyadan yararlanmak için sizi SEAT Yetkili Satıcısı Vosmer‘e bekliyoruz.

Kampanya Koşulları:

Bu kampanya 01 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında VOSMER OTOMOTİV ‘de geçerlidir. Yeni SEAT Ateca,’nın NEDC standartlarına göre karma CO₂ emisyonu 127  g/km, karma yakıt tüketimi 5,6 l/100 km değerindedir. Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. VOSMER OTOMOTİV’in ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Yeni Ateca modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

SEAT Markası Türkiye distribütörü olan Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.

Tüm Yeni SEAT Ateca modellerinde geçerli taşıt kredisi kampanyası 120.000-TL tutar için, 18 ay vadeli, %0,99 faizli ve kampanyaya katılan VOSMER OTOMOTİV’de geçerlidir. İlgili kampanya Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından ortak düzenlenmekte olup, bu kampanyadan Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. tarafından sunulan sigorta ürünlerini (uzatılmış garanti, SEAT Kasko) satın alan müşteriler yararlanabilecektir. Bu ürünlerin bedelleri müşteriye göre farklılık göstermekte olup ürünler hakkında detaylı bilgi www.vdf.com.tr adresindedir. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti gerçek kişi müşteriler için toplam kredi tutarının binde 5’ine denk gelirken (’toplam kredi tutarı x 0,005×1,05’’ ‘xxx TL’’), tüzel kişi müşterilerde 1.300 TL olarak kredi tutarına dahil edilecektir.

Belirtilen aylık taksit tutarına masraf dahildir. Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir.

1 Step 1
YENİ SEAT ATECA KAMPANYASI
Formu doldurun, araçlarımız hakkında detaylı bilgi için sizi arayalım.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni ve Gizlilik Politikası'nı Okudum.
Uyarı: Dolduracağınız online test sürüşü veya bilgi talep formu müşteri temsilcimize yönlendirilecektir. Müşteri temsilcimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizi arayarak talebinize cevap verecektir. Lütfen formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz.

(*) İşareti olan alanların doldurulması zorunludur.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right