Vosmer Otomotiv, 2009 yılından itibaren Doğuş Otomotiv ve Yüce Auto Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına, Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, CUPRA, SKODA, Porsche, Volkswagen Ticari Araç ve DOD markalarıyla hizmet vermektedir.

2009 – 2017 yılları arasında iki farklı lokasyonda çalışmalarını sürdüren Vosmer Otomotiv, 2017 yılının Aralık ayında Bornova lokasyonunun da hizmete başlamasıyla birlikte; Bornova, Gaziemir ve Alsancak olarak üç farklı lokasyonda toplamda 7 marka, 9 showroom ve 8 satış sonrası hizmetler noktasıyla birlikte, hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

İzmir’de üç farklı lokasyonda toplamda 45.000 metrekarelik bir alanda günlük ortalama 350 araca satış sonrası hizmet sunma ve aynı zamanda 200 araçlık sergileme kapasitesine sahip olan Vosmer Otomotiv, sektörün Türkiye’deki en önemli oyuncularından bir tanesidir.

Dijitalleşen dünyanın gereksinimlerine yönelik yatırımlar yaparak, en son teknolojilerle donatılmış showroomlarında ve atölye alanlarında hizmet veren Vosmer Otomotiv, ilgili alanlarında oluşturduğu, sanal gerçeklik odası ve diğer dijital odalar ile birlikte müşterilerine unutulmaz bir deneyim yaşatmaktadır.

Her biri konusunda uzman ve tüm eğitimlerini başarıyla tamamlamış dinamik bir ekiple satış ve satış sonrası hizmetleri sunan Vosmer Otomotiv, her konuda müşterilerinin soru ve görüşlerine anında cevap verebilen Çağrı Merkezi ekibiyle, her daim geniş yedek parça ve aksesuar stoğuyla, ikinci el araç alım – satım, tüketici finansmanı, sigorta, kasko, ücretsiz müşteri servisi, vale ve geçici araç gibi hizmetlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamakta ve sunduğu hizmetlerin yüksek kalitesiyle sektörde ön plana çıkmaktadır.

Vosmer Otomotiv; her adımda mükemmeli hedefleyen hizmet felsefesi, çözüm ve müşteri odaklı kurum kültürüyle birlikte müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.