Volkswagen Yetkili Servisi Vosmer’de
Yerinden Alım, Yerine Teslim

Siz zahmet etmeyin; Volkswagen’inizi neredeyseniz oradan alalım, sonra istediğiniz yere teslim edelim. İzmir Yetkili Volkswagen Servisiniz Vosmer Otomotiv’den servis randevusu alarak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Yerinden Alım Yerine Teslim hizmeti ile ilgili detaylı bilgiye (0232) 520 87 67 numaralı servis hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıdaki formu doldurup talebinizi Volkswagen Yetkili Servisi Vosmer Otomotiv’e iletebilirsiniz.

Geçici Araç Temini

Aracınız Vosmer servislerindeyken siz Volkswagen’siz kalmayın diye harika bir hizmetimiz var.
Volkswagen’iniz İzmir Volkswagen Yetkili Servisi Vosmer Otomotiv’in servisinden çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak bir başka Volkswagen ile yolunuza devam edebilirsiniz.
Geçici Araç Temini hizmetimizle ilgili detaylı bilgiye (0232)520 87 67 numaralı servis hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.
*Geçici Araç Temini hizmeti sınırlı sayıda araçla müşterilerimize sunulmaktadır. Hizmetimizden yararlanma durumunuz, aracınızın serviste bulunduğu tarihlerdeki, Volkswagen Yetkili Servisi Vosmer Otomotiv’in bu hizmet için sahip olduğu araçların müsaitlik durumlarına göre değişebilmektedir. Lütfen Geçici Araç talebinizi, servis randevunuzu alırken ilgili personellerimize bildiriniz.

Geçici Araç Temini

Aracınız İzmir Volkswagen Yetkili Servisi Vosmer Otomotiv servislerindeyken siz Volkswagen’siz kalmayın diye harika bir hizmetimiz var.
Volkswagen’iniz Vosmer servisinden çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak bir başka Volkswagen ile yolunuza devam edebilirsiniz.
Geçici Araç Temini hizmetimizle ilgili detaylı bilgiye 02325208767 numaralı servis hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.
*Geçici Araç Temini hizmeti sınırlı sayıda araçla müşterilerimize sunulmaktadır. Hizmetimizden yararlanma durumunuz, aracınızın serviste bulunduğu tarihlerdeki, Vosmer Otomotiv’in bu hizmet için sahip olduğu araçların müsaitlik durumlarına göre değişebilmektedir. Lütfen Geçici Araç talebinizi, servis randevunuzu alırken ilgili personellerimize bildiriniz.

Volkswagen Kasko®

Volkswagen Kasko® ile içiniz rahat olsun, Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalsın!
Volkswagen Kasko® ile başınıza gelebilecek her türlü hasar onarımı, Volkswagen Yetkili Servisi Vosmer Otomotiv tarafından, yalnızca Volkswagen Orijinal Parçalar® kullanılarak, konusunda uzman, deneyimli ekibimiz tarafından yapılır. Hasar ve onarımla ilgili detaylı bilgiler servis danışmanlarımız tarafından sizlere anında aktarılır.
Volkswagen Kasko® hizmeti ile ilgili detaylı bilgiye (0232) 520 87 67 numaralı servis hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Garanti Plus®

Volkswagen Garanti Plus avantajlarla doludur…
Çünkü Volkswagen Garanti Plus korumasındaki aracınızın 5 yıl boyunca, garanti kapsamı içindeki arızaları, yetkili servislerde orijinal parça ve işçilik güvencesi ile yaptırırsınız. Volkswagen Garanti Plus garantinizi, dilerseniz VDF’nin kredi ürünleri ile aynı kredi planında birleştirebilirsiniz. Ayrıca Volkswagen Garanti Plus aracınızı satarken alıcıya devredebilir, böylece aracınızın ikinci el değeri artırmış olursunuz. Volkswagen Garanti Plus’ınızı aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 24 aylık süre içerisinde satın alabilirsiniz. Vosmer Otomotiv, İzmir Volkswagen Yetkili Servis ve Bakım hizmetlerini siz değerli müşterilerine tecrübeli teknik ekiplerle vermektedir.

Araç fiyatları aracın beygir gücüne göre belirlenmektedir.
Volkswagen Binek Araç’ta 120.000 km. geçilmediği durumda hasar ödemesi limitsiz olarak yapılmaktadır.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı Volkswagen Garanti Plus’a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın…

Volkswagen Garanti Plus®

Volkswagen Garanti Plus avantajlarla doludur…
Çünkü Volkswagen Garanti Plus korumasındaki aracınızın 5 yıl boyunca, garanti kapsamı içindeki arızaları, yetkili servislerde orijinal parça ve işçilik güvencesi ile yaptırırsınız. Volkswagen Garanti Plus garantinizi, dilerseniz vdf’nin kredi ürünleri ile aynı kredi planında birleştirebilirsiniz. Ayrıca Volkswagen Garanti Plus aracınızı satarken alıcıya devredebilir, böylece aracınızın ikinci el değeri artırmış olursunuz. Volkswagen Garanti Plus’ınızı aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 24 aylık süre içerisinde satın alabilirsiniz.

Araç fiyatları aracın beygir gücüne göre belirlenmektedir.
Volkswagen Binek Araç’ta 120.000 km. geçilmediği durumda hasar ödemesi limitsiz olarak yapılmaktadır.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı Volkswagen Garanti Plus’a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın…

Volkswagen Garanti Plus Hangi Hallerde Geçerlidir?

  • Fabrika garantisinin bitimini takiben +3 yıla kadar,
  • Aracın tüm periyodik bakımlarının zamanında ve Volkswagen yetkili servislerde yapılması halinde,
  • Aracın Volkswagen Garanti Plus garanti koşullarına uygun kullanılması durumunda,
  • Volkswagen Garanti Plus Garantisi kapsamında belirtilen teminatlar dahilinde,
  • Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde,
  • Distribütör çıkışlı (grey market olmayan) araçlarda

Volkswagen Garanti Plus® ile ilgili detaylı bilgiye 02325208767 numaralı servis hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Müşteri Servisi

Aracınız İzmir’de Volkswagen Yetkili Servis noktaları olan Bornova veya Gaziemir lokasyonlarında ise ücretsiz müşteri servislerimizi kullanarak şehir içindeki merkezlere rahatça ulaşabilir ve sonrasında yine ücretsiz müşteri servislerimizle aracınızı servislerimizden teslim almaya gelebilirsiniz.

Bornova Ücretsiz Müşteri Servisi Saatlerimiz ve Güzergahımız:
Vosmer Bornova- Alsancak
Güzergah: Alsancak Gar – Ege Perla – Mistral İzmir – Adliye – Bornova Metro – Forum Bornova AVM – Vosmer Bornova
Vosmer Bornova’dan Hareket:
Hafta İçi: 08:45 – 09:30 – 10:15
Cumartesi: 09:30
Alsancak Gar’dan Hareket:
Hafta İçi: 11:00 – 15:30 – 16:30
Cumartesi: 12:00
Vosmer Bornova- Karşıyaka
Güzergah: Koçtaş – Mavi Bahçe – Yasemin cafe – Yunuslar- Vapur iskelesi- Tersane – Bayraklı Üst Geçit – Smirna Meydanı – Folkart – Adliye – Forum Bornova AVM – Vosmer Bornova
Vosmer Bornova’dan Hareket:
Hafta İçi: 09:00 – 10:30 – 12:00
Cumartesi: 09:30
Karşıyaka’dan Hareket:
Hafta İçi: 12:30 – 14:30 – 16:30
Cumartesi: 12:00
Gaziemir Ücretsiz Müşteri Servisi Saatlerimiz ve Güzergahımız:
Vosmer Gaziemir – Alsancak
Güzergah: Vosmer Gaziemir – Tansaş – Optimum – Semt Garajı- Karabağlar Cadde – Üç Yol – Konak – Basmane – Montrö – Alsancak Gar
Vosmer Gaziemir’den Hareket:
Hafta İçi: 09:30 – 10:30 – 11.30
Cumartesi: 10:30
Alsancak Gar’dan Hareket:
Hafta İçi: 13:00 – 14:00 – 15:00
Cumartesi: 12:00

1 Step 1
VOLKSWAGEN BİNEK ARAÇ SERVİS RANDEVU FORMU
Formu doldurun, aracınızın servis randevusu için sizi arayalım.
Lokasyonseçiniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni'ni ve Gizlilik Politikası'nı Okudum.
Uyarı: Dolduracağınız servis randevu formu müşteri temsilcimize yönlendirilecektir. Müşteri temsilcimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizi arayarak talebinize cevap verecektir. Lütfen formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz.

(*) İşareti olan alanların doldurulması zorunludur.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder