Vosmer’de her şeyin merkezi İnsan’dır.

Hizmetlerimizle güvenli ve konforlu bir yolculuk güveni aşıladığımız insanlara, isimleri tüm dünyada kaliteyle özdeşleşmiş markalarımızla hizmet verirken temel dayanak noktamızı İnsan Kaynakları oluşturur.

Vosmer’de sunduğumuz tüm hizmetlerin yetkinliği çalışanlarımızın mükemmeliyetçi kalite anlayışıyla şekillenir. Profesyonel yetkinliği yüksek insan gücünü Vosmer’e dahil etmek, iş verimliliği ve hizmet kalitesinde sürdürülebilir gelişimi sağlamak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerine yatırım yapmak, iş birliği ve dayanışma kültürüyle şekillenen bir çalışma ortamı hazırlamak bizi başarıya; müşterilerimizi ise mutluluğa taşıyan yoldur.

Vosmer İnsan Kaynakları Politikaları, gelişmeleri önceden değerlendirerek strateji geliştiren, inovatif bir perspektifle ana stratejimize katkı sağlayan bir yapıya sahiptir.

İnsan Kaynakları Müdürlüğümüz, Vosmer Otomotiv’in hedefleri doğrultusunda tüm birimlerle sinerji içerisinde hareket ederek kurum kültürünün gelişmesi, insan sermayesinin her geçen gün daha da yetkinleşmesi, çalışanların motivasyon ve aidiyet duygularının pekişmesi için çalışmalar yürütür.

İşe alımdan başlayarak her aşamada objektif değerlendirme yöntemlerini kullanırız. Vosmer çalışanlarının eşit fırsatlarla kendilerini geliştirmelerini sağlamak, iş güvenliği ve çalışan sağlığı konularında kendilerini her an güvende hissetmelerine ortam hazırlamak, çalışanlarla yönetim arasındaki etkileşimi güçlendirerek iş verimliliğini daha iyi noktalara taşımak, çalışanların oryantasyon sürecinden itibaren gerekli kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmak ve bu amaçlarla eğitim organizasyonlarına ağırlık vermek Vosmer Otomotiv İnsan Kaynakları politikalarının önceliklerini oluşturur.

Siz de Vosmer ailesinin bir ferdi olmak istiyorsanız, resimli, güncel CV’lerinizi basvuru@vosmer.com.tr  adresine göndererek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

UYARI:  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesinden doğan haklarınıza ve bu konudaki detaylı bilgiye http://www.vosmer.com.tr/vosmer-anonim-sirketi-kisisel-verilerin-korunmasi-ve-islenmesi-calisan-adayi-aydinlatma-metni/adresinde yer alan aydınlatma metnimizden ulaşabilirsiniz